BUDMA – Targi Budownictwa i Architektury

0 komentarzy
Targi BUDMA

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 styczeń – 2 luty 2018 w Poznaniu na Terenach Targowych MTP.

Tragi podzielone są na cztery tematyczne dni:

BUDMA DLA HANDLU –  to dzień skoncentrowany przede wszystkim na dystrybutorach. Odbywają się wówczas liczne rozmowy handlowe i warsztaty dedykowane kupcom. W ramach Klubu Premier BUDMA prezentowane są nowe rozwiązania rynkowe.

BUDMA DLA ARCHITEKTA – w tym dniu organizowane jest FORUM ARCHITEKTURY skupiające gwiazdy architektury światowego formatu. Wydarzenie to jest także świetną okazja dla adeptów sztuki architektonicznej, którzy mogą wziąć udział w licznych warsztatach i konkursach.

BUDMA DLA WYKONAWACY – dzień pełen wrażeń, podczas którego odbywa się Monteriada. Jest to spotkanie z monterami, odbiorcami końcowymi, którzy prezentują prawidłowe techniki montażowe wykorzystaniem nowoczesnych systemów. Każdy uczestnik znajdzie tu także strefę fachowca, gdzie można własnoręcznie sprawdzić zalety prezentowanego sprzętu.

BUDMA DLA INWESTORA – to ostatni dzień targów Budownictwa i Architektury. Każda z przybyłych osób otrzyma cenną wiedzę dotyczącą wymogów legislacyjnych, prezentacji dobrych praktyk i ekonomii w budownictwie.

Intensywne 4 dni targów obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe oraz liczne wydarzenia merytoryczne w postaci prelekcji i prezentacji prowadzonych przez doświadczonych praktyków w branży budowniczej.

Sprawdź relację z Targów BUDMA 2017!

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × 3 =

  • Tagi

  • Portal ABC Budowy kierowany jest do każdej osoby, która ma zamiar zbudować dom lub wykonać remont już w istniejącym mieszkaniu. Na stronie znajdziesz przydatne artykuły, praktyczne wskazówki i wiedzę ekspercką. Serdecznie zapraszamy do komentowania, udostępniania oraz regularnego odwiedzania portalu.

    NOWOŚCI

    NAJNOWSZE TWEETY

    ZOBACZ WSZYSTKIE

    ABC Budowy Domu © Copyright 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone