Dom w Krakowie. Gdzie zamówić gotowy projekt?

0 komentarzy
Projekt domu

Masz już działkę budowlaną i chciałbyś już zacząć budowę swojego własnego domu? Bez projektu nie możesz jednak zacząć. Jaki jednak wybrać i gdzie go kupić?

Gdzie możemy kupić projekt domu?

Projekt możemy zakupić w pracowniach architektonicznych, możemy je wybrać ze specjalistycznych katalogów, zamówić na stronie internetowej lub zamówić indywidualny projekt.

Wymogi

Pamiętajmy jednak, ze projekt musi być zgodnym z obowiązującym prawem budowlanym i z planami zagospodarowania przestrzennego. Musi on także pasować do działki. Zwróćmy uwagę z której strony znajduje się wyjazd z działki, projekt domu powinien to uwzględniać. Pomyślmy również o naszych potrzebach i wymaganiach. Gotowy projekt stanie się naszym domem i musi zaspokajać potrzeby wszystkich jego mieszkańców.

Projekt gotowy czy indywidualny?

Różnica oczywiście występuje przede wszystkim w cenie. Stworzenie i zaprojektowanie wspólnie z projektantem naszego wymarzonego wnętrza znacząco podbija cenę takiego projektu. Niemniej jednak na rynku jest wiele świetnych gotowych projektów, które mogą zaspokoić nawet nasze wysokie wymagania.

Kraków w ostatnich latach uchodzi za stolicę nowo powstałych domów i osiedli. Na rynku funkcjonuje wielu deweloperów, którzy stawiają nowe mieszkania i domy. Warto poszukać i znaleźć nasze wymarzone projekty domów Kraków jest miastem w którym na pewno nie jeden Polak chciałby mieszkać. Projektów domów poszukajmy w popularnych biurach architektonicznych i w Internecie, gdzie możemy znaleźć firmy z Krakowa, które chętnie się z nami spotkają i omówią projekt nad którym się zastanawiamy. Możemy się również zastanowić nad freelancerami, pamiętajmy jednak, że biura architektoniczne to gwarancja solidnośc12

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × five =

  • Tagi

  • Portal ABC Budowy kierowany jest do każdej osoby, która ma zamiar zbudować dom lub wykonać remont już w istniejącym mieszkaniu. Na stronie znajdziesz przydatne artykuły, praktyczne wskazówki i wiedzę ekspercką. Serdecznie zapraszamy do komentowania, udostępniania oraz regularnego odwiedzania portalu.

    NOWOŚCI

    NAJNOWSZE TWEETY

    ZOBACZ WSZYSTKIE

    ABC Budowy Domu © Copyright 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone