Odwiedź swój dom on-line!

2 komentarzy

Inwestorzy prześcigają się w materiałach promocyjnych dotyczących inwestycji. Nam szczególnie spodobał się pomysł z wycieczką 3D Model 360 Tour. Nie wychodząc z mieszkania możemy zobaczyć, jak będzie wyglądać nasz wymarzony dom. Jesteśmy, jak najbardziej za, jeśli chodzi o takie sposoby promocji.

Wirtualny spacer to nic innego, jak prezentacja wizualizacji mieszkania. Model 3D 360 Tour oferuje nam nieco więcej, film można zatrzymać rozejrzeć się, jakby faktycznie odwiedzało się przyszłe mieszkanie. W filmie przedstawione są mieszkania Komorowice, czyli inwestycja Komorowice3 obejmująca 18 domów szeregowych z ogrodem w jednej z wrocławskich dzielnic. Inwestycja jest objęta programem MDM, co jest dobrą wiadomością dla młodych małżeństw i rodzin.

Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić Was na krótki spacer 🙂

COMMENTS

kobietyaktywne.pl at 27 Jan 2017

Super artykuł. Chętnie będę się przyglądać kolejnym wpisom autora, bo zapowiada się nieźle.

zaleta.eu at 27 Jan 2017

Doskonałe ujęcie zagadnienia, wiele wnoszące do tematu. Niestety, nie ze wszystkim mogę się zgodzić,ale i tak gratuluję autorowi.

1 2 3 5

ZOSTAW KOMENTARZ

  • Tagi

  • Portal ABC Budowy kierowany jest do każdej osoby, która ma zamiar zbudować dom lub wykonać remont już w istniejącym mieszkaniu. Na stronie znajdziesz przydatne artykuły, praktyczne wskazówki i wiedzę ekspercką. Serdecznie zapraszamy do komentowania, udostępniania oraz regularnego odwiedzania portalu.

    NOWOŚCI

    NAJNOWSZE TWEETY

    ZOBACZ WSZYSTKIE

    ABC Budowy Domu © Copyright 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone