Targi Mieszkań i Nieruchomości 2017

0 komentarzy
Targi Mieszkań i nieruchomości w Lublinie

Już 25-26 listopada 2017 roku odbędzie się jesienna edycja Targów Mieszkań i Nieruchomości w Lublinie. Kierowane są do osób gotowych inwestować w grunty, budynki czy lokale, ale również do każdego, kto chce posiadać własny dom czy mieszkanie. Podczas targów swoją ofertę zaprezentują wiodący deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, biura nieruchomości czy firmy projektujące i budujące domy.

Targi są świetna okazją do porównania różnych ofert czy rozmowy z fachowcami. To ogromna oszczędność czasu, gdyż w jednym miejscu można nie tylko uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące remontu czy budowy domu, ale także przetestować narzędzia budowlane.

Ekspozycji towarzyszyć będą liczne wykłady i szkolenia podczas których eksperci z danej dziedziny udzielą cennych wskazówek i podzielą się wiedzą z uczestnikami. Osoby planujące zakup mieszkania, chcące posiadać własny dom czy zainteresowane inwestycjami w budynki lub lokale na Targach Mieszkań i Nieruchomości mogą zapoznać się z ofertą deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami, banków i instytucji finansowych, biur projektowych czy spółdzielni mieszkaniowych.

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × four =

  • Tagi

  • Portal ABC Budowy kierowany jest do każdej osoby, która ma zamiar zbudować dom lub wykonać remont już w istniejącym mieszkaniu. Na stronie znajdziesz przydatne artykuły, praktyczne wskazówki i wiedzę ekspercką. Serdecznie zapraszamy do komentowania, udostępniania oraz regularnego odwiedzania portalu.

    NOWOŚCI

    NAJNOWSZE TWEETY

    ZOBACZ WSZYSTKIE

    ABC Budowy Domu © Copyright 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone