Płytki hiszpańskie – dobry wybór!

0 komentarzy
płytki hiszpańskie

Ciągle modne płytki hiszpańskie i włoskie są coraz częściej sprowadzane z zagranicy. Szczególnie godne uwagi są kafle pochodzące z Hiszpanii. Charakteryzuje je ładny wygląd oraz bardzo dobre parametru techniczne. Często są doskonałym rozwiązaniem dla bardzo wymagających klientów.

Hiszpańska ceramika

Płytki hiszpańskich producentów szybko zyskały miano luksusowego wykończenia pomieszczeń. Najczęściej są wykorzystywane w łazienkach oraz kuchniach. Wyróżnia je przede wszystkim wysoka jakość wykonania osiągana dzięki bardzo dobrej jakościowo gliny oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii w całym procesie produkcji. Przykładem takiego producenta są płytki venis. Firma ta posiada jedną z najnowocześniejszych fabryk produkujących płytki ceramiczne. Co roku wprowadza także ciekawe wzory i modne kolory kafli.

Płytki hiszpańskie – wygląd

Hiszpańskie płytki są dobrym wyborem, ponieważ wyróżnia je unikatowe wzornictwo. Większość propozycji występuje w stonowanych kolorach i może stanowić tło dla reszty aranżowanego pomieszczenia. Niemniej jednak to właśnie wyjątkowe wzornictwo przyciąga klientów do hiszpańskich kafli. Płytki venis emitują między innymi surowe piękno kamienia, zatopiony w płytkach jutowy sznurek lub kwiaty odbite na kamieniu. Wszystkie te wzory doskonale się komponują z większością wnętrz. Oprócz tradycyjnych zastosowań w kuchni i łazience, warto wykorzystać je na jednej ze ścian w salonie.

Nie zapomnijmy dobrać odpowiednich parametrów do naszych potrzeb. Warto sprawdzić, antypoślizgowość, klasę ścieralności oraz stopień nasiąkliwości płytek i dobrać je  odpowiednio do wnętrza, w którym chcemy je położyć. Pamiętajmy również, że inne parametry powinny mieć płytki ścienne, a inne podłogowe i że wybór płytek to ważny wybór, bo zazwyczaj na lata.


ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 5 =

  • Tagi

  • Portal ABC Budowy kierowany jest do każdej osoby, która ma zamiar zbudować dom lub wykonać remont już w istniejącym mieszkaniu. Na stronie znajdziesz przydatne artykuły, praktyczne wskazówki i wiedzę ekspercką. Serdecznie zapraszamy do komentowania, udostępniania oraz regularnego odwiedzania portalu.

    NOWOŚCI

    NAJNOWSZE TWEETY

    ZOBACZ WSZYSTKIE

    ABC Budowy Domu © Copyright 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone